Föremål som liknar bäddsoffa
7559 Bäddsoffa
Järnforsen, Brigton. Längd: 220
Såld: 1.100 kr
Såldes den 5 juli 2021
1250 Bäddsoffa
sengustaviansk stil. Längd: 170 cm
Såld: 1.400 kr
Såldes den 22 oktober 2018
1695 Bäddsoffa
Jonas Ihreborn, Modell Delta. Längd: 160 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 7 maj 2018
6181 Bäddsoffa
1950-tal, längd: 178+38
Såld: 2.000 kr
Såldes den 15 juni 2009
2367 Bäddsoffa
50-tal Bra Bohag
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 november 2008
5511 Bäddsoffa
[skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Såld: 850 kr
Såldes den 10 september 2007